Ģeomātikas katedras studenti, pasniedzēji piedalījās starptautiskājā konferencē «Use Science»

28. un 29. novembrī Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notika starptautiskā konference «Use Science», kurā par sadarbības veicināšanu starp augstskolām un industriju runāja 120 universitāšu un tehnoloģiju industrijas pārstāvju no visas Eiropas.

Konferencē Ģeomātikas katedru pārstāvēja laboratorijas vadītāja,doktorante Inese Jaunzeme un  maģistratūras studente Zane Cīrule. Zane konferencē pārstāvēja arī starptautisko studentu organizāciju BEST.

Konferencē «Use Science – Open Infrastructure to Foster Collaboration between Industry and Academia» savstarpējās sadarbības iespējas pārrunāja Latvijas valsts un pašvaldību institūciju pārstāvji, Latvijas augstskolu un zinātnisko institūciju pārstāvji, uzņēmēji, kā arī delegāti no Beļģijas, Igaunijas, Itālijas, Lietuvas, Lielbritānijas un Šveices, un Čehijas.

«Use Science – Open Infrastructure to Foster Collaboration between Industry and Academia»  konference ir noslēguma pasākums divu gadu starptautiskam «Central Baltic INTERREG IV A 2007–2013» programmas projektam «UseScience: Leveraging Practical Use of Science for Innovation-Driven Entrepreneurship». Projektā ir izveidota interneta platforma informācijas apmaiņas par zinātniskajām iekārtām un pakalpojumiem nodrošināšanai, lai potenciālajiem klientiem un partneriem būtu iespējas atrast vienam otru un īstenot savstarpēji izdevīgu sadarbību.

Informācija par studentu organizāciju BEST-Riga: http://best.rtu.lv/lv
Informācija par konferenci un projektu: http://www.conference.scientificservices.eu/
https://scientificservices.eu/