Atvērto durvju dienas Ģeomātikas katedrā

RTU organizēto Atvērto durvju dienu ietvaros, šī gada 5.novembrī, būs iespējams iepazīties ar Ģeomātikas katedras studiju vidi. Ģeomātikas laboratorijā būs iespēja ieskatīties Ķīpsalas digitālajā pasaulē un izbaudīt virtuālo realitāti. Tāpat būs iespēja apskatīt instrumentus un ierīces, kas kalpo digitālās vides ieguvei un apskatīt 3D izdrukātos objektus, kā visa minētā noslēdzošo posmu. Visu šo un vēl vairāk būs iespējams uzzināt ģeomātikas laboratorijas apmeklējuma laikā.

​ Sākotnēji Atvērto durvju dienas apmeklētāji ir gaidīti RTU auditoriju mājā «Domus Auditorialis», Zunda krastmalā 8, vestibilā. Pēc vispārējās informācijas iegūšanas RTU Atvērto durvju dienas dalībniekus gaidīs RTU fakultātēs, kur interesenti varēs apskatīties studiju vidi, laboratorijas, kā arī uzzināt, kādas studiju programmas katra fakultāte piedāvā.

Papildu informācija – RTU Facebook lapā.