Konkurss "Ģeomātiķu mači"

Aicinām visus Ģeomātikas katedras studentus pieteikties erudīcijas konkursam "Ģeomātiķu mači" ar ko 24.05.2019. noslēgsies 2018./2019. mācību gads Ģeomātikas katedrā.

Konkursa mērķis ir dot studentiem iespēju parādīt savas zināšanas, iemaņas un atjautību savstarpēji sacenšoties. Arī nostiprināt zināšanas, izpratni un pārliecību par ģeomātikas zināšanu lietojumu. Un attīstīt komandas darbu, draudzīgu konkurenci starp kursu studentiem un sadarbību ar mācībspēkiem.

Erudīcijas konkursā būs ietverti teorētiski un praktiski uzdevumi par ģeomātikas jomu, kas aptver matemātiku, astronomiju, kartogrāfiju, ģeofiziku, ģeodēziju, mērniecību, tālizpēti, ĢIS, fotogrammetriju un neizpaliks vispārinoši jautājumi par ģeomātikas nozari, kas saistīsies ar vēsturi.

Konkursa nolikums - "Ģeomātiķu mači" nolikums

Pieteikšanās anketa - "Ģeomātiķu mači" pieteikšanās anketa